SYSTÉM 3AXIS®

Jistě se Vám stalo, že Vás někdo upoutal svým vzhledem. Víte jaký má náš vzhled vlastně význam a proč se každý den s takovou péčí oblékáme? Seznámíme vás s odkrýváním tajemství výrazů obličeje, líčení, tvarů účesů a také toho, jak se oblékáme. Naučíme vás také, co prozrazuje make-up o ženách. Víme, co všechno můžeme říct o člověku, když se podíváme na jeho oblečeni a co všechno na sebe vlastně prozrazujeme svým oděvem. Řekneme vám, co znamená, když náš postoj, gesta, způsob sezení, chůze a make-up či oblečení říká něco jiného, než se snažíme vyjádřit slovy…


Systém 3AXIS® Vám pro tyto otázky poskytne návodnou mapu a zpětnou vazbu. Jedná se o autorskou metodu českého lékaře a terapeuta PhDr. MUDr. Miroslava Krejčíře, která vnější znaky jako je oblečení, make-up nebo úprava vlasů, převádí pomocí pravidel do komplexní informace o osobnosti posuzované osoby. Je možné posoudit například přístup k práci, druh komunikace v jednotlivých oblastech života, jakým způsobem daná osoba zpracovává informace a mnoho dalších běžně skrytých informací.


V každém z kurzů je představena metoda pro danou oblast a vysvětleno její praktické použití, včetně příkladů. V jakých oblastech je tento kurz či seminář přínosem?

Pokud se chcete dozvědět něco o sobě:

  • jak působíte na ostatní
  • jakým způsobem komunikujete
  • jaký vytváříte svůj dojem 
  • jak je možné to měnit
Pro komunikaci s okolím: 
  • jak rychleji a lépe komunikovat s partnerem
  • jak se naladit na jeho způsob komunikace