Jaký má náš vzhled vlastně význam?

Jaký má náš vzhled vlastně význam? Proč se každý den s takovou péčí oblékáme? Jak  odkrýt tajemství výrazů obličeje, líčení, tvarů účesů a také toho, jak se oblékáme? Prozrazuje mimika a make-up něco o ženách? Když se podíváme na oblíbené oblečení toho či onoho člověka, co o něm můžeme říct? Co na sebe vlastně  všechno prozrazujeme svým oděvem?
Co znamená, když náš postoj, gesta, způsob sezení, chůze a make-up či oblečení říká něco jiného, než se snažíme vyjádřit slovy?
Na toto vše se pokouší lidskou a srozumitelnou formou odpovědět lékař a terapeut PhDr. MUDr. Miroslav Krejčíř, pro nějž je hlavním bodem jeho práce "člověk".
Za celých 25 let jeho zkušeností vyrostl autorský systém 3 AXIS, který nyní po několika letech klinického testování v jeho kurzech dorostl do možnosti oslovit svět převratným popisem nového rozměru komunikace, a to komunikace pomocí vzhledu.
Od dob Charlese Darvina a nastolení jeho úvahy o přežití schopnějšího, je tento systém novou evoluční zkratkou, umožňující sebepoznání a rozvoj komunikace do dimenzí, o kterých se nám zatím ani nesnilo.
PhDr. MUDr. Miroslav Krejčíř, ve spolupráci se sdružením Pei pořádá každoročně kurzy, jejichž cílem je pozdvihnout vnímání člověka, ve spojení jeho vnitřních a vnějších projevů a upozornit na jejich využití v praxi, zvláště u oborů "péče o člověka". Jsou to zejména: vizážisté, kosmetičky, kadeřníci, kadeřnice, manikérky, maséři,  masérky, lékaři, lékařky, zdravotní sestry, apod.
Kurzy jsou rozděleny do dvou kategorií a více o nich najdete zde...